Logistické centrá a aj iné skladové priestory sú našimi početnými klientami. Budeme sa veľmi tešiť, keď

Rýchla rota Bratislava s.r.o. započne spoluprácu aj s Vašimi priestormi. 

dgjdzgj

Prečo spolupracovať práve s nami? 

Nakoľko pravidelne vykonávame DDD činnosti (Deratizácia, Dezinsekcia, Dezinfekcia) v rôznych logistických centrách a rôznych skladových priestoroch, vieme ako ideálne zabezpečiť Váš priestor pred vpádom neželaných návštevníkov (Hlodavce, Hmyz a pod.) a ak naozaj prídu, ako sa ich čo najúčinnejšie zbaviť!

Vďaka našej nepretržitej 24 hodinovej prevádzke sme rýchlo tam, kde treba. A to všetko bez akýchkoľvek cestovných príplatkov. Naši odborní pracovníci vyriešia Váš problém so škodcami:

  • Spoľahlivo – naši kvalifikovaní odborníci spravia všetko preto, aby Vás zbavili problémov zo škodcami profesionálne a čo najefektívnejšie.
  • Promptne – pracujeme 24 hodín denne a 365 dní v roku a to za štandardné ceny. Naši pracovníci sa dokážu prispôsobiť Vašim časovým a iným požiadavkám.
  • Za férovú cenu – Máme výhodnejšie ceny v porovnaní s mediánom na trhu a tak isto si neúčtujeme príplatky za prácu mimo štandardnú dobu (práca v noci, víkendy, sviatky). Neúčtujeme dopravu v rámci Bratislavského kraja.

Nakoľko sme členmi Cechu profesionálov DDD organizácie, ktorá združuje vyše 70 akreditovaných spoločností v oblasti DDD (deratizácie, dezinsekcie a dezinfekcie) na Slovensku sa neustále posúvame v technológiách a skúsenostiach vpred.

 

Ak máte záujem o nezáväznú cenovú kalkuláciu,  tak nás neváhajte kontaktovať.