Site icon

Viac o našej dezinfekcii priestorov

Profesionálnu dezinfekciu robíme špeciálnou technológiou bezdotykovej elektrostatickej aplikácie s obsahom polyméru (PolyHMG). Dezinfekčný postrek vytvára po zaschnutí (15-30 min. po aplikácií)  ochranný antibakteriálny film, ktorý pôsobí niekoľko dní až týždňov (v závislosti od zaťaženia vnútorného prostredia) proti vírusom, baktériám, hubám a plesniam a to bez toxických a zdraviu škodlivých látok. Polymérovú dezinfekciu vykonávame formou elektrostatického aplikátora značky Victory innovations VP300ES, ktorého úlohou je formou kladného náboja rozprášiť rovnomerne dezinfekčný prostriedok na povrchy, kde sa následne prípravok nalepí (aj na miesta, kde sa bežným spôsobom iné dezinfekčné prostriedky nedostanú).

Nami používaný prostriedok je pravidelne aplikovaný v nemocniciach, školách, kanceláriách, fitnescentrách, obchodoch a rôznych iných miestach, kde je buď vyššia frekvencia ľudí alebo technické prístroje, ktoré treba taktiež dezinfikovať. Pre Vašu prevádzku vieme zabezpečiť konkrétne dezinfekciu všetkých miestností vrátane kuchyne, toaliet a taktiež celkových PRIESTOROV a rôznych POVRCHOV (matrace, prístroje, PC a iné). Konkrétna dezinfekcia je nehorľavá, nekorozívna a nepoškodzuje žiadne materiály ako sú sklo, drevo, kovy, plast, papier, textílie a ostatné. Neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedľajšie účinky. Je pH neutrálna a účinná v spektre A,B,T,M a V. Má baktericídne (G+ a G- baktérie, o. i.: MRSA, Bacillus C., Legionella P., Listeria M., Pseudomonas A., Enterococcus F., E. Coli), virucídne (vrátane Polio, Adenovírus, vírus BVDV, Vakcinie Vírus, Influenza A, Prasacia, Vtáčia chrípka), tuberkulocídne (TBC) účinky. Čas potrebný pre biocídny účinok: 15-30 min.

Prevádzka Vášho podnikania, alebo bývania môže po aplikácií našej profesionálnej dezinfekcie okamžite začať. Nie je nutné vetrať.  Naša dezinfekcia odstraňuje baktérie, vírusy a plesne bez toxických a zdraviu škodlivých látok. Nanesením vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami. Spomínaný typ dezinfekcie je schválený RUVZ SR a jeho hlavnou výhodou je vysoká účinnosť. Ideálne zdraviu nezávadné prostredie pre Vašich zákazníkov, kolegov a aj Vás je pri pravidelnej aplikácií profesionálnej dezinfekcie. Odporúčané použitie je 2x mesačne. V prípade pravidelnej dezinfekcie Vašej prevádzky spoločnosťou Rýchla rota Bratislava s.r.o. je sadzba za naše práce zvýhodnená. Naša spoločnosť je držiteľom osvedčenia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva o odbornej spôsobilosti pre prácu s dezinfekčnými prípravkami na profesionálne použitie.

Výhody profesionálnej DEZINFEKCIE  od Rýchla rota Bratislava s.r.o.

Exit mobile version