Galéria  Naši klienti

Rýchla rota Bratislava s.r.o. je firma so špecializáciou na prevenciu a ochranu pred škodcami pôsobiaca v oblasti deratizácie, dezinsekcie a dezinfekcie.

Naši klienti sú ako fyzické tak aj právnické osoby, ktoré v rámci celého Bratislavského kraja a jeho okolia potrebujú okamžitú pomoc s kontrolou a likvidáciou škodcov a to za férovú cenu. Ponúkame profesionálny prístup odborníkov na škodcov a vďaka našej nepretržitej 24 hodinovej prevádzke sme rýchlo tam, kde treba. A to všetko bez akýchkoľvek cestovných príplatkov. Naši odborní pracovníci vyriešia Váš problém so škodcami:

  • Spoľahlivo – naši kvalifikovaní odborníci spravia všetko preto, aby Vás zbavili problémov zo škodcami profesionálne a čo najefektívnejšie.
  • Promptne – pracujeme 24 hodín denne a 365 dní v roku a to za štandardné ceny. Naši pracovníci sa dokážu prispôsobiť Vašim časovým a iným požiadavkám.
  • Diskrétne – neposkytujeme informácie o zákazníkoch, môžeme prísť na neoznačenom automobile a bez pracovného obleku.                                       Nemusíte sa báť, že sa o Vašich problémoch dozvedia ľudia z Vášho okolia.
  • Za férovú cenu – Máme výhodnejšie ceny v porovnaní s mediánom na trhu a tak isto si neúčtujeme príplatky za prácu mimo štandardnú dobu (práca v noci, víkendy, sviatky). Neúčtujeme ani za dopravu v rámci celého Bratislavského kraja.

Nakoľko sme členmi Cechu profesionálov DDD organizácie, ktorá združuje vyše 70 akreditovaných spoločností v oblasti DDD (deratizácie, dezinsekcie a dezinfekcie) na Slovensku sa neustále posúvame v technológiách a skúsenostiach vpred.

DDD A4 Landscape

Používame aj ekologicky nezávadné prípravky, ktoré sa dajú aplikovať počas bežného chodu Vašej prevádzky.

Dezinfekciu priestorov robíme:

ikonky spolu